V-NOX 300 – 400

Насосна станція пожежогасіння – обов'язковий елемент протипожежної безпеки будь-якого сучасного будинку, від надійності і стабільної роботи якої безпосередньо залежить життя людей в момент надзвичайної ситуації. Зазвичай пожежні насоси завжди простоюють, тому основним критерієм при виборі протипожежної насосної станції є гарантоване забезпечення запуску насосів після тривалого простою.

 

БАГАТОСТУПЕНЕВА ГОРИЗОНТАЛЬНІ НАСОСИ

Характеристики: робоче колесо, вал насоса, корпус насоса виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, дифузори виготовлені з технополімера з уприскуванням скловолокна, всмоктувальні і приводні фланці, усмоктувальна база і корпус приводу виготовлені з чавуну GG-20 з внутрішнім і зовнішнім корпусом + Антикорозійний захист. Вал спирається на нижню втулку, напрямна покрита бронзою. Механічні ущільнення виготовлені з графітової кераміки і AISI 304.
Вхідний фланець: 11/2»
Вхідний фланець: 11/4» (включаючи контрф-
Ланци і ущільнення).
Вхідні і вихідні отвори на одній стороні і на вимогу, можуть поставлятися в різних орієнтаціях, відмінних від стандартних
Двигун: стандартний асинхронний двигун, ізольований від зовнішнього вентиляції, підходить для безперервної роботи. Захист IP55, ізоляція класу В. Придатний для роботи через перетворювач частоти.
Напруга: 230 В / 400 В
Потужність: 900 – 4 000 Вт
Продуктивність: : 1,5 – 21 м3/ч
Висота подачі води: : 129-8 м
Максимальна температура води: : 45ºC
Максимальна температура навколишнього середовища: : 45ºC
Гарантія: : 2 роки
Робоче колесо
виготовлено з нержа-
віють стали AISI 304
Переваги: насоси української ТМ «WE» виготовляються на європейському обладнанні з європейських комплектуючих і володіє міжнародними стандартами якості. Купуючи WE, Ви розвиваєте українське виробництво, отримуєте кращу ціну від виробника, гарантію 2 роки і гарантійний сервісний центр з філіями по всій Україні.
Призначення: використовуються в системах підвищення тиску (водопостачання) і пожежогасіння як в приватних, так і в промислових цілях, оскільки мають високу продуктивністю і низьким рівнем шуму. Підходять для роботи з усіма сучасними системами управління, такими як частотні перетворювачі і т.д.
Функціонування: їх відмітною особливістю є вертикально розташований вал, завдяки якому для розміщення устаткування потрібні малі розміри майданчиків. Вертикальний відцентровий насос можна використовувати не тільки як самостійну одиницю, але і в Як одна зі складових загальної системи водопостачання. Вони компактні, прості в обслуговуванні, високоефективні, а їх рівень шуму має низькі показники. Насосні агрегати застосовують для підняття на інший рівень рідини за рахунок підвищення її тиску. багатосекційний насос здатний збільшувати тиск в кілька разів, в порівнянні з одноступінчастими моделями з електродвигуном.
Розміри насосівSIGMA 100 — 400
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НАСОСУ V-NOX 300
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НАСОСУ V-NOX 400

Контакти

Ви можете замовити насосну станцію:

Menu