WE SIGMA 100 — 400

ПРИЗНАЧЕННЯ

Призначені для подачі і перекачування чистої води з колодязів, свердловин, водойм і накопичувальних ємностей, в системах автоматичного водопостачання. Використовуються для зрошення садів і присадибних ділянок, для наповнення басейнів. Є хорошим рішенням там, де необхідна велика продуктивність при великому напорі.

ПРИНЦИП ДІЇ

Рух рідини і необхідний натиск в насосах цього виду створюються за рахунок відцентрової сили, виникає при впливі лопатей робочого колеса на рідину. якщо корпус насоса повністю наповнений рідиною з всмоктувального трубопроводу, то при наданні обертання робочого колеса рідина, яка знаходиться в каналах робочого колеса, під дією відцентрової сили буде відкидатися від центру колеса до периферії. Це призведе до того, що в центральній частині колеса створиться розрідження, а на периферії підвищиться тиск. А якщо підвищується тиск, то рідина з насоса почне надходити в напірний трубопровід. внаслідок цього всередині утворюється розрідження, під дією якого рідина одночасно почне надходити в насос з всмоктуючого трубопроводу. Таким чином, відбувається безперервна подача рідини відцентровим насосом з всмоктуючого в напірний трубопровід.

ПЕРЕВАГИ

Насоси української ТМ «WE» виготовляються на європейському обладнанні з європейських комплектуючих і володіє міжнародними стандартами якості. купуючи WE, Ви розвиваєте українське виробництво, отримуєте кращу ціну від виробника, гарантію 2 роки і гарантійний сервісний центр з філіями по всій Україні.

 

БАГАТОСТУПЕНЕВІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ НАСОСИ

Характеристики: корпус насоса і робочі колеса з нержавіючої сталі AISI 304. Вал з нержавіючої сталі AISI 420. дифузори, виконані зі скловолокна. впускний і випускний корпус з чавуну GG-20 з внутрішньої і зовнішньої корозійностійкої фарбою. Торцеве ущільнення з графітової кераміки і неіржавіючої сталі AISI 304
Вхідний / вихідний фланець:
SIGMA 100/200 – 1 "
SIGMA 300/400 – 1 1/4 "
Двигун: стандартний асинхронний двигун, ізольований від зовнішнього вентиляції, підходить для безперервної роботи. Захист IP55, ізоляція класу В. Придатний для роботи через перетворювач частоти.
Максимальна температура води: 35ºC
Максимальна температура навколишнього середовища: 45ºC
Гарантія: : 2 роки
Turbina integramente
виготовлено з нержа-
віють стали AISI 304
Розміри насосів SIGMA 100 — 400
SIGMA 100/200
SIGMA 300/400

Контакти

Ви можете замовити насосну станцію:

Menu